Pham   
lojaribeirao@estadao.com.br 
2012-11-04 08:36:59
V. VenslovaVasaris 8, 2011 16:26</a>Dėkoju likimui, nubloškusiam darbo ieškoti į JK. Tačiau švietimo įvykius seku ir iš ten. Buvo minčių likti Lietuvoj, grįžti į mkkoylą, tačiau dabar jų nebeliko. Ne vienas kolega ar kolegė lituanistas su siaubu laukia naujosios programos starto. O jis bus, neabejokite, kad ir visas pasaulis sukiltų prieš. Jūsų argumentai negirdimi. Ir kuo jų daugiau, kuo jie teisingesni, tuo labiau bus ignoruojami. Būtų gerai, kad pamirštumėte pasakėles apie gerąjį tėvelį carą, nežinantį, kas jo carystėje dedasi. Viską mūsų Stepukas žino, viskam vadovauja. Valymai UPC ir ministerijoje, savos chebros protegavimas, negirdėjimas ir nematymas , melas, išsižadėjimas ir panašūs darbo metodai jo kasdienybė ir partinis užsakymas. Supraskit, merginos (nes vyrai seniai į kojas dėjo), milijonai pinigų paimti, panaudoti, kažkoks šūdukas, a la programa, už tuos pinigus sukurtas, po to einantys labai gerai finansuojami darbai jau užsakyti (saviems, ne jums nesuklyskite). Laikraščiai papirkti (neglostyčiau galvelės ir Dialogui ). Mano draugė bitelė Zitelė turbūt jau naujam Avilio projektėliui finansavimą ta proga prasuko, tuščių koriukų prikūrė (negi neatspėjau?), tikriausiai jau ir vadovėliai, knygos, knygelės parašyti, laukia eilės ant konvejerio gultis (JK vadovėliai į internetą sukelti skaityk, žiūrėk pamokų įrašus ). Ta nelygi kova, apie kurią, deja, skaitau tik Dialoge , labai panaši į disidentų situaciją nenustebkit, merginos, jei jus beprotėmis apšauks ir pasakys, kad jūsų vieta ligoninėje. O gal jau pasakė? Kad programai prieštaraujantys profesoriai yra per seni ir atsilikę, pasakė? Jei ne, tikrai pasakys. Sutryps kiekvieną, kas trukdys mėgautis meiliai šiugždančiais ir kišenę šildančiais ES pinigėliais, skirtais programų projektams (antras penktas milijonas juk ne pinigai, šiaip smulkioms išlaidoms) Ir vis dėlto lenkiu prieš jus galvą pirmą kartą Lietuvos švietime mokytojai neleidžia valdžiai ramiai miegoti. Patikėkit JIE jūsų bijo. Artėja rinkimai ir už nusiaubtą švietimo sistemą reikės kažkam atsakyti. Reikia išlaukti. Arba emigruoti.
...   
2012-10-11 08:46:06
Liesys labai į užpakalį, t.y. į eterį prieš rinkimus lenda, savaitgalį net į šokių projekto studiją buvo atsibeldęs, bet nelabai supratau, kokio velnio, tipo vedėjai gėlių puokštę įteikt, marazmas ne kitaip, šiaip jau geriau su vietos rinkėjais susitikimą padarytų, o ne populizmais užsiiminėtų
Aš irgi   
2012-10-10 23:50:55
Atkreipiau dėmesį kad labai jau čia keisti pas mus kandidatai ? Iš kazi kur atsibelde ir ko jiems čia reikia? Aišku tik balsu.Nesamone kažkokia . Turim savus ir užtenka. Issirinksim.
Pasiulimas   
2012-10-10 23:28:00
Tik neskaitykite agitaciju.... meluoja jie visi... prisiminkite pskutinius keturis metus ir pagalvokite koks Seimo narys buvo Jums normaliausias, kuris nebuvo sokejas, nebuvo koki dar cirka pridirbes, o tas kuris dirbo ir apie ji nieks nieko blogo negalejo pasakti, bet nebalsuokit uz tuos apie kuriuos nieko negalite isvis pasakyti, nes jie NEDIRBO :)
Bulve   
2012-10-10 21:01:33
As nenoriu pas lenkus, nenoriu pas liberalus, nenoriu pas socdemus- man koncervai mieliausi:) oi o jie sugede pasirodo;)
1   
2012-10-10 15:52:01
Vat užtat ir reikia keiti valdžia. Visi 14d. į rinkimus!!!!!
;)   
2012-10-10 14:27:15
Juokinga man... O tai problema radot. AS jau daug metu eidama i turgu uzsidedu guminius batus ir nematau cia jokios problemos, na gal ziema siek tiek kebliau, nes su paciuzom gi neisi i turgu :D Pamirskit Traku valdzia, jie savim rupinasi, o ne paprastais zmonemis.
degraduojantis miestas   
2012-10-10 10:59:27
nu ir sav. admin. pav. atsakymas, visiškas briedas, tipo šiandien tik susiformavo šita problema, niekas anksčiau apie ją negirdėjo, tas bardakas su turgaviete tęsiasi jau n metų, bet nieko nepadaryta, bet kur čia padarysi, kai labiau rūpi kaip atgauti sklypuką miesto centre, o ne kaip sutvarkyti turgavietę, apgailėtina.. transporto parkavimo problema irgi visiškai neišspręsta, jeigu jau save vadinam kurortiniu miestu ir akcentuojam turizmą, tai kaip paaiškint situaciją, kai karštą vasaros savaitgalį prie akmenos ežero dvi parkavimo aikštelės yra užpildomos akimirksiu, o mašinos, stovinčios šalikėlėse, kurios kažkodėl yra paženklintos geltona linija, yra baudžiamos policijos, kur poilsiautojams parkuotis siūlo Trakų valdžia? beje, ar Trakai turi nors viena įteisintą maudyklą su poilsiautojams pritaikyta infrastruktūra? žodžiu, jokios kryptingos politikos, nieko, chaotiški veiksmai ir tiek, tipo va gavo skundą, a nu gerai, tipo pažiūrėsim, gal ir užlyginsim duobutes žvyru..
Vardas: * 
El. paštas:  
Komentaras: * 
 
Rašyti
Portalo redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija@trakietis.balsas.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
Kraunama...
Populiariausios naujienos